Poniedziałek – 6 września
7.00 - śp. Mariannę Lewandowską (12 gr.)
7.25 – śp. Walentego Bońkowskiego (6 p.)
17.30 – śp. Mieczysławę Żurawską (8 r.śm.)
18.00 – śp. Ewę Miałki (3 p.)
----------------------------------------------------------------------------------
Wtorek – 7 września
7.00 – śp. Józefa Czerwińskiego (2 p.)
7.25 – śp. Marzennę Michniak (4 p.)
17.30 - śp. Mariannę Lewandowską (13 gr.)
17.30 – śp. Ks. Jacka Darmofalskiego
18.00 – śp. Władysława Balcerzaka (9 p.)
18.00 – śp. r-ców Irenę i Kazimierza Ludwiczak
----------------------------------------------------------------------------------
Środa – 8 września
7.00 – śp. Mariannę Lewandowską (14 gr.)
7.25 – śp. Mariannę Orłowską (1 gr.)
17.30 – śp. r-ców Helenę i Mariana Langiewicz
17.30 – dziękczynna w int. Anny i Andrzeja za uzdrowienie zakażonych koronawirusem i Marii za odzyskanie sprawności
18.00 – śp. Zygmunta i Mariannę Dziwanowskich
18.00 – śp. Stanisława Gajewskiego (1 p.)
----------------------------------------------------------------------------------
Czwartek – 9 września
7.00 - śp. Mariannę Lewandowską (15 gr.)
7.25 – śp. Ewę Miałki (4 p.)
17.30 – w intencji chorych
18.00 – śp. Mariannę Orłowską (2 gr.)
18.00 – śp. Krystynę Dzikowską (1 p.)
---------------------------------------------------------------------------------
Piątek – 10 września
7.00 – śp. Mariannę Orłowską (3 gr.)
7.25 – śp. Walentego Bońkowskiego (7 p.)
17.30 – śp. Stanisława Wiśniewskiego, Felicję i Jana oraz Lubowę i Józefa Wiśniewskich
18.00 – śp. Mariannę Lewandowską (16 gr.)
18.00 – śp. Henryka Fedorczyka (1 p.)
----------------------------------------------------------------------------------
Sobota – 11 września
7.00 – śp. Mariannę Lewandowską (17 gr.)
7.25 – śp. Mariannę Orłowską (4 gr.)
7.25 – śp. Pawła Kurkiewicza (4 p.)
18.00 – śp. Elżbietę Szymańską i Janinę Ośliźlok
-----------------------------------------------------------------------
NIEDZIELA – 12 września
7.00 – za Parafian
9.00 – śp. Zofię Wenda (17 r.śm.) oraz o zdrowie i Boże błog. dla Jadwigi Kołomańskiej
9.00 – śp. Mariannę Lewandowską (18 gr.)
10.30 – śp. Aleksandra i Jadwigę Bartoszewskich, Władysławę Chylińską i Alicję Sipos
10.30 – śp. Mariannę Orłowską (5 gr.)
12.00 – śp. Andrzeja Kaszubę i jego rodziców
16.00 – śp. Ignacego Golańskiego (19 r.śm.)
18.00 – śp. Irenę i Kazimierza Chybińskich