1. Dziś przeżywamy 18. Niedzielę zwykłą.
  2. Rozpoczynamy miesiąc sierpień. Tradycyjnie zachęcamy do abstynencji od alkoholu. Pod chórem jest wyłożona księga do której możemy wpisywać swoje postanowienie o abstynencji od alkoholu w tym miesiącu.
  3. W tym tygodniu przypada pierwsza środa, czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. W czwartek zachęcamy do modlitwy w intencji powołań do służby w Kościele. Jednocześnie w czwartek w liturgii przypada wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, patrona proboszczów. Pamiętajmy tego dnia o wszystkich kapłanach sprawujących funkcję proboszcza, a szczególnie o naszym Księdzu Proboszczu.
  6. Spowiedź pierwszopiątkowa od godziny 17.30. Od piątku także rozpoczynamy nowennę do św. Maksymiliana Kolbego. W dni powszednie o godz.17.30, w niedzielę po Godzinkach o godz. 8.00.
  7. W sobotę przypada święto Przemienienia Pańskiego. Po Mszy Świętej o godzinie 18.00 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 20.15.
  8. 06 sierpnia z Katedry Płockiej wyrusza 41. Piesza Pielgrzymka Diecezji Płockiej na Jasną Górę. W związku z tym od soboty 06 sierpnia do 14 sierpnia na godzinę 20.15 zapraszamy Pielgrzymów Duchowych i wszystkich chętnych na Pielgrzymkowe Apele Jasnogórskie. Prosimy o przynoszenie zapisanych na kartkach intencji modlitewnych. Zapisy na Pielgrzymkę Duchową będą trwały do jutra w zakrystii. Z powodu Apelu w pierwszą sobotę miesiąca nie będzie nieszporów ku czci Matki Bożej.
  9. Naszym Parafianom oraz Gościom życzymy dobrego i spokojnego czasu wakacyjnego i urlopowego.
  10. W ostatnim tygodniu odbył się pogrzeb śp. Haliny Żebrowskiej, polećmy ją Miłosiernemu Bogu. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…