Odwiedza nas 61 gości oraz 0 użytkowników.

dscf0451.jpg
20201223_134023.jpg
50330318_406488093256798_4244146863541846016_o.jpg
2020-12-30.png
2— kopia

Cytaty dnia:

"NIECH WASZA MOWA BĘDZIE, TAK - TAK, NIE - NIE"

 

 1. Dzisiaj w naszej Diecezji Płockiej przypada Uroczystość ku czci Świętego Stanisława Kostki, Patrona Polski, Patrona naszej Diecezji oraz Patrona dzieci i młodzieży. Wczoraj grupa dzieci z naszej parafii uczestniczyła w uroczystościach w Rostkowie, miejscu urodzin św. Stanisława Kostki. Księdzu Marcinowi oraz Paniom katechetkom Iwonie Kupniewskiej i Małgorzacie Wiśniewskiej dziękuję za zorganizowanie tej pielgrzymki i opiekę nad dziećmi.
 2. Dzisiejsza niedziela jest niedzielą środków masowego przekazu. Zgodnie z zarządzeniem Księdza Biskupa ofiarami składanymi dziś do puszek wspieramy działalność ewangelizacyjną Katolickiego Radia Diecezji Płockiej. Puszki stoją na stoliku pod chórem.
 3. Trwają nadal w zakrystii zapisy na pielgrzymkę do Gietrzwałdu, która odbędzie się w sobotę 8 pażdziernika br.
 4. Przypominamy uczniom klas drugich i wzwyż ze szkół średnich, że z końcem września kończą się zapisy dla kandydatów do przyjęcia sakramentu bierzmowania wiosną przyszłego roku.
 5. W przyszłym roku w wakacje odbędą się Światowe Dni Młodzieży w Lizbonie. Młodzież powyżej 16 roku życia, która byłaby zainteresowana wyjazdem na Światowe Dni Młodzieży proszona jest o kontakt z Księdzem Marcinem do najbliższej środy.
 6. W najbliższą sobotę 24 września br. odbędzie się rajd rowerowy zakończony ogniskiem dla ministrantów, kandydatów na ministrantów i ich rodziców. Wyjazd spod plebanii o godz. 12.30. Osoby chętne do dołączenia do grona ministrantów prosimy o kontakt z ks. Marcinem.
 7. Za tydzień podczas Mszy św. o godz. 10.30 będą przekazywane dzieciom deklaracje dotyczące przygotowania do Uroczystości Pierwszej Komunii Świętej oraz Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych w maju przyszłego roku.
 8. W przyszłą niedzielę na godz. 19.00 zapraszamy na pierwszy po wakacjach Wieczór Uwielbienia.
 9. Drużyny harcerskie działające przy naszej parafii zapraszają w swoje szeregi dziewczynki i chłopców z klas 4,5,6 szkół podstawowych. Pierwsza zbiórka odbędzie się w najbliższą sobotę w harcówce w budynku parafialnym w godzinach od 13.00 do 16.00.
 10. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Teresy Trzcińskiej, śp. Marianny Jaworskiej. We wspólnej modlitwie polećmy je Miłosiernemu Bogu: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie ...

 

Msze Św. z Watykanu - przeżyj to jeszcze raz...

Transmisja Mszy św. Męki Pańskiej z Bazyliki św. Piotra w Watykanie
Transmisja Mszy św. Męki Pańskiej z Bazyliki św. Piotra w Watykanie
Liturgia Wigilii Paschalnej z Bazyliki Świętego Piotra w Watykanie
Liturgia Wigilii Paschalnej z Bazyliki Świętego Piotra w Watykanie
Msza święta z Watykanu w Niedzielę Słowa Bożego
Msza święta z Watykanu w Niedzielę Słowa Bożego

Z innej strony...

 • RapBrothers - T. M. B. J. vol.1
  RapBrothers - T. M. B. J. vol.1
 • RapBrothers - Życie Jest Cudem feat. Karolina & Tomasz Karwańscy
  RapBrothers - Życie Jest Cudem feat. Karolina & Tomasz Karwańscy
 • RapBrothers - Jesteś u Pani (prod. soSpecial)
  RapBrothers - Jesteś u Pani (prod. soSpecial)
 • ks. Jakub Bartczak - Świadectwo prod. Fame Beats, cuty DJ Nambear
  ks. Jakub Bartczak - Świadectwo prod. Fame Beats, cuty DJ Nambear

Gdzie się znajdujemy

 
 

Bądź na bieżąco, zapisz się

Imię:
Email:

Back to top

Strona używa plików cookies. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na ich użycie, prosimy opuścić stronę.