Odwiedza nas 155 gości oraz 0 użytkowników.

dscf0451.jpg
20201223_134023.jpg
50330318_406488093256798_4244146863541846016_o.jpg
2020-12-30.png
2— kopia

Cytaty dnia:

"NIECH WASZA MOWA BĘDZIE, TAK - TAK, NIE - NIE"

 

 

 1. Dziś rozpoczynamy okres Adwentu, czas przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Wprawdzie jest to czas radosnego oczekiwania na świętowanie pamiątki przyjścia Boga na ziemię, to jednak w tym czasie na pewno będą miłe Panu Bogu podjęte przez nas dobre uczynki adwentowe jak: post, dobre dobre postanowienia czy wyrzeczenia ofiarowane w różnych intencjach Kościoła, Ojczyzny czy naszych rodzin. Msze św. o Matce Bożej w Adwencie tzw. Roraty, będą odprawiane każdego dnia o godz. 7.00. Dzieci zapraszamy na Roraty 3 razy w tygodniu: w poniedziałki, środy i piątki także na godz. 7.00. Dla dzieci będzie konkurs z dobrego uczestnictwa w Roratach. Wszystkich prosimy o przynoszenie lampionów lub świec.
 2. Zgodnie z zapowiedzią święcimy dziś opłatek, którym będziemy dzielić się podczas Wieczerzy wigilijnej i składać sobie życzenia świąteczne. Zachęcamy do nabywania go w naszym kościele w zakrystii lub kancelarii. Ofiary składane przy tej okazji są przeznaczone na cele parafialne. Mieszkańcy Łomi będą mogli nabyć opłatek u Państwa Sołtysów i w sklepie. Po zakończonej pandemii kierujemy serdeczną prośbę do Radnych parafialnych, aby roznieśli opłatek na swoim terenie. Wraz z opłatkami będzie rozdawany także program naszych rekolekcji adwentowych, które będziemy przeżywać w dniach od 11 do 13 grudnia br. (niedziela, poniedziałek i wtorek).
 3. Dziś na godz. 19.00 zapraszamy na kolejny Wieczór Uwielbienia.
 4. Od wtorku 29 listopada do 7 grudnia w naszym kościele będzie trwać nowenna do Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny.
 5. W pierwszy czwartek miesiąca zachęcamy do modlitwy w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych.
 6. W pierwszy piątek miesiąca spowiedź św. od godz. 17.30.
 7. W pierwszą sobotę miesiąca po Mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu, o godz. 20.30 nieszpory do Matki Bożej zakończymy Apelem Jasnogórskim.
 8. W pierwszą niedzielę miesiąca po sumie adoracja Najświętszego Sakramentu, modlitwy za wstawiennictwem Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki zakończymy błogosławieństwem.
 9. W ramach dorocznej akcji pomocy wigilijnej dzieciom, Caritas Diecezji Płockiej poprzez parafie sprzedaje małe świece w cenie 10 zł i duże w cenie 15 zł.
 10. Za tydzień tzw. niedziela Ad Gentes. Ofiarami składanymi do puszek będziemy wspierać dzieła misyjne Kościoła, a szczególnie chrześcijan na Ukrainie. Środki masowego przekazu pokazują nam każdego dnia przerażające wprost obrazy jak bardzo trudny jest to czas dla nich. Wesprzyjmy ich zatem nie tylko modlitwą ale i materialnie.
 11. Począwszy od jutra Msze św. w ciągu tygodnia będą sprawowane w kaplicy.
 12. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Wenancjusza Mamińskiego. Polećmy go Miłosiernemu Bogu we wspólnej modlitwie: Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie …

 

 

Msze Św. z Watykanu - przeżyj to jeszcze raz...

Transmisja Mszy św. Męki Pańskiej z Bazyliki św. Piotra w Watykanie
Transmisja Mszy św. Męki Pańskiej z Bazyliki św. Piotra w Watykanie
Liturgia Wigilii Paschalnej z Bazyliki Świętego Piotra w Watykanie
Liturgia Wigilii Paschalnej z Bazyliki Świętego Piotra w Watykanie
Msza święta z Watykanu w Niedzielę Słowa Bożego
Msza święta z Watykanu w Niedzielę Słowa Bożego

Z innej strony...

 • RapBrothers - T. M. B. J. vol.1
  RapBrothers - T. M. B. J. vol.1
 • RapBrothers - Życie Jest Cudem feat. Karolina & Tomasz Karwańscy
  RapBrothers - Życie Jest Cudem feat. Karolina & Tomasz Karwańscy
 • RapBrothers - Jesteś u Pani (prod. soSpecial)
  RapBrothers - Jesteś u Pani (prod. soSpecial)
 • ks. Jakub Bartczak - Świadectwo prod. Fame Beats, cuty DJ Nambear
  ks. Jakub Bartczak - Świadectwo prod. Fame Beats, cuty DJ Nambear

Gdzie się znajdujemy

 
 

Bądź na bieżąco, zapisz się

Imię:
Email:

Back to top

Strona używa plików cookies. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na ich użycie, prosimy opuścić stronę.