Odwiedza nas 98 gości oraz 0 użytkowników.

dscf0451.jpg
20201223_134023.jpg
50330318_406488093256798_4244146863541846016_o.jpg
2020-12-30.png
2— kopia

Cytaty dnia:

"NIECH WASZA MOWA BĘDZIE, TAK - TAK, NIE - NIE"

 

 

 1. Dziś piąta Niedziela Wielkiego Postu. Od tej niedzieli zasłania się krzyże w kościele. Zostaną one odsłonięte podczas Liturgii Męki Pańskiej w Wielki Piątek.
 2. W najbliższy piątek odbędzie się Droga Krzyżowa ulicami naszego miasta. Serdecznie zapraszamy najpierw do naszego kościoła parafialnego, gdzie o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. koncelebrowana przez księży naszego miasta. Po Mszy św. przeżyjemy Drogę Krzyżową na stałej od lat trasie. Zakończymy ją na najstarszym miejscu wiary chrześcijan w Mławie, przy kościele św. Wawrzyńca na cmentarzu parafialnym. W tym roku za przygotowanie i przeprowadzenie Drogi Krzyżowej odpowiedzialna jest parafia pw. Św. Stanisława BM w Mławie. W piątek w naszym kościele nie będzie Drogi Krzyżowej dla dzieci o godz. 16.30.
 3. Za tydzień – Niedziela Palmowa i zarazem pierwsza niedziela miesiąca.
 • Msza św. z udziałem dzieci o godz. 10.30 rozpocznie się od poświęcenia palm i uroczystego wejścia do świątyni. Dlatego wszyscy przed Mszą św. gromadzimy się przed kościołem.
 • Główna Msza św. – Suma o godz. 12.00 rozpocznie się poświęceniem palm w kościele, a potem procesja z palmami wokół kościoła. Na koniec Mszy św. odbędzie się rozstrzygnięcie 15 konkursu „Mławska Palma Wielkanocna”.
 • Poświęcenie palm, ale już bez procesji, będzie także na pozostałych Mszach św.
 1. W ramach tegorocznej wielkanocnej pomocy potrzebującym, można jeszcze nabywać „baranki na stół wielkanocny”. Przypominamy, że dochód z ich sprzedaży będzie przeznaczony na organizację wakacji dla dzieci biednych organizowanych przez Caritas Diecezji Płockiej.
 2. Rodziców i dzieci przygotowujących się do odnowienia przyrzeczeń chrzcielnych zapraszamy dziś na Mszę św. i spotkanie formacyjne o godz. 10:30.
 3. Bardzo dziękujemy za ofiary złożone na kwiaty do Grobu Pańskiego: ul. Słowackiego 14-180 zł; OKM 13-520 zł; OKM 21-454 zł; ul. Sienkiewicza 2/13-383 zł, ul. Kościuszki i Mariacka (domy jednorodzinne) – 577 zł; ul. Strażacka-90 zł. Dziękujemy także za ofiary na kwiaty od ofiarodawców indywidualnych.
 4. W pierwszą sobotę miesiąca po Mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu, o godz. 20.30 Nieszpory do Matki Bożej i Apel Jasnogórski.
 5. Zachęcam do nabycia egzemplarz extra tygodnika „Gość Niedzielny”, który poświęcony jest znakom „Męki Pańskiej”. Jest tylko 5 egzemplarzy w cenie 14 zł jeden.
 6. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Grażyny Toruńskiej. We wspólnej modlitwie polećmy ją Miłosiernemu Bogu: Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie ...
 7. Dzisiaj kończymy nasze rekolekcje wielkopostne. Od ubiegłego czwartku przez cztery dni gościliśmy w naszej parafii Księdza Jacka Wilczyńskiego, salezjanina z Czerwińska, który przewodniczył naszym ćwiczeniom duchowym. W imieniu całej wspólnoty parafialnej bardzo dziękuję Księdzu Jackowi za przyjęcie zaproszenia, za obecność z nami i za trud czterodniowego siania w nasze serca Słowa Bożego, głoszonego z mocą Ducha Świętego, i dawaniem zarazem pięknego świadectwa żywej wiary w Boga. Na dalsze lata pracy duszpasterskiej życzę nade wszystko zdrowia, opieki Maryi Królowej Kapłanów i zwykłej ludzkiej dobroci i życzliwości. Szczęść Boże i Bóg zapłać za wszelkie uczynione nam dobro!

 

 

 

 

Msze Św. z Watykanu - przeżyj to jeszcze raz...

Transmisja Mszy św. Męki Pańskiej z Bazyliki św. Piotra w Watykanie
Transmisja Mszy św. Męki Pańskiej z Bazyliki św. Piotra w Watykanie
Liturgia Wigilii Paschalnej z Bazyliki Świętego Piotra w Watykanie
Liturgia Wigilii Paschalnej z Bazyliki Świętego Piotra w Watykanie
Msza święta z Watykanu w Niedzielę Słowa Bożego
Msza święta z Watykanu w Niedzielę Słowa Bożego

Z innej strony...

 • RapBrothers - T. M. B. J. vol.1
  RapBrothers - T. M. B. J. vol.1
 • RapBrothers - Życie Jest Cudem feat. Karolina & Tomasz Karwańscy
  RapBrothers - Życie Jest Cudem feat. Karolina & Tomasz Karwańscy
 • RapBrothers - Jesteś u Pani (prod. soSpecial)
  RapBrothers - Jesteś u Pani (prod. soSpecial)
 • ks. Jakub Bartczak - Świadectwo prod. Fame Beats, cuty DJ Nambear
  ks. Jakub Bartczak - Świadectwo prod. Fame Beats, cuty DJ Nambear

Gdzie się znajdujemy

 
 

Bądź na bieżąco, zapisz się

Imię:
Email:

Back to top

Strona używa plików cookies. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na ich użycie, prosimy opuścić stronę.