Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.

dscf0451.jpg
20201223_134023.jpg
50330318_406488093256798_4244146863541846016_o.jpg
2020-12-30.png
2— kopia

Cytaty dnia:

"NIECH WASZA MOWA BĘDZIE, TAK - TAK, NIE - NIE"

 

 

 1. Od piątku trwa nowenna do Ducha Świętego. A dzisiaj obchodzimy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
 2. W najbliższy wtorek 23 maja br. będziemy przeżywać wizytację kanoniczną w naszej parafii. Dokona jej Biskup Mirosław Milewski. Rozpoczniemy ją modlitwą w kościele o godz. 10.30. Następnie Ksiądz Biskup odwiedzi chorego, o godz. 11.30 udamy się do mławskich szkół katolickich; od 14.15 odwiedzi księży wikariuszy; o godz. 15.00 w domu naszych Sióstr Misjonarek odmówi Koronkę do Bożego Miłosierdzia; o godz. 16.00 dokona przeglądu ksiąg metrykalnych w kancelarii parafialnej i je opieczętuje; o godz. 16.15 w kościele wysłucha najpierw sprawozdania proboszcza, a następnie sprawozdań z działalności grup parafialnych. Na to spotkanie zapraszamy przedstawicieli wszystkich grup parafialnych. O godz. 17.30 Ksiądz Biskup odprawi uroczystą Mszę św. w intencji naszej parafii i udzieli młodzieży sakramentu bierzmowania. Wtedy też odprawimy nabożeństwo majowe. W tym dniu to będzie jedyna Msza św. popołudniowa w naszym kościele. Bardzo serdecznie zapraszam do licznego udziału w tej Mszy św.
 3. W środę wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych.
 4. W najbliższy piątek – Dzień Matki. Nie zapomnijmy zarówno o modlitwie za te Matki, które już odeszły do wieczności, oraz w intencji żywych wypraszając im łaski u Pana Boga za wstawiennictwem najlepszej Matki Maryi.
 5. W sobotę 27 maja br. w bazylice św. Jakuba w Olsztynie dk Bartosz Budny przyjmie święcenia kapłańskie. Natomiast dzień później, czyli w przyszłą niedzielę, tu w naszym parafialnym kościele, w uroczystość odpustową, o godz. 12.00 odprawi Mszę św. prymicyjną.
 6. We wtorek i sobotę nie będzie czynna kancelaria parafialna.
 7. W piątek 2 czerwca o godz. 16.30 rozpocznie się w kościele Świętej Trójcy w Mławie 24-godzinne nabożeństwo adoracyjne organizowane przez Wojowników Maryi Diecezji Płockiej, Rycerzy Jana Pawła II, Rodziny Nazaretańskie i Kościół Domowy, podczas którego będą rozważane 24 godziny Męki Jezusa Chrystusa według mistyczki Luizy Piccaretta. Po Mszy św. będzie procesja do parku miejskiego z Najświętszym Sakramentem, gdzie będzie całonocne czuwanie do godz. 15.30 w sobotę. Organizatorzy serdecznie zapraszają do włączenia się w to dzieło modlitwy adoracyjnej, która według słów Jezusa niesie łaskę nawrócenia, jest lekarstwem na choroby i pocieszeniem w strapieniach.

Msze Św. z Watykanu - przeżyj to jeszcze raz...

Transmisja Mszy św. Męki Pańskiej z Bazyliki św. Piotra w Watykanie
Transmisja Mszy św. Męki Pańskiej z Bazyliki św. Piotra w Watykanie
Liturgia Wigilii Paschalnej z Bazyliki Świętego Piotra w Watykanie
Liturgia Wigilii Paschalnej z Bazyliki Świętego Piotra w Watykanie
Msza święta z Watykanu w Niedzielę Słowa Bożego
Msza święta z Watykanu w Niedzielę Słowa Bożego

Z innej strony...

 • RapBrothers - T. M. B. J. vol.1
  RapBrothers - T. M. B. J. vol.1
 • RapBrothers - Życie Jest Cudem feat. Karolina & Tomasz Karwańscy
  RapBrothers - Życie Jest Cudem feat. Karolina & Tomasz Karwańscy
 • RapBrothers - Jesteś u Pani (prod. soSpecial)
  RapBrothers - Jesteś u Pani (prod. soSpecial)
 • ks. Jakub Bartczak - Świadectwo prod. Fame Beats, cuty DJ Nambear
  ks. Jakub Bartczak - Świadectwo prod. Fame Beats, cuty DJ Nambear

Gdzie się znajdujemy

 
 

Bądź na bieżąco, zapisz się

Imię:
Email:

Back to top

Strona używa plików cookies. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na ich użycie, prosimy opuścić stronę.