Odwiedza nas 57 gości oraz 0 użytkowników.

dscf0451.jpg
20201223_134023.jpg
50330318_406488093256798_4244146863541846016_o.jpg
2020-12-30.png
2— kopia

Cytaty dnia:

"NIECH WASZA MOWA BĘDZIE, TAK - TAK, NIE - NIE"

 

 

 1. Jutro wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła.
 2. We wtorek wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela
 3. Od 1 września br. czyli od przyszłego piątku będzie sprawowana Msza św. popołudniowa takze o godz. 17.30.
 4. W pierwszy piątek miesiąca spowiedź od godz. 17.30
 5. W pierwszą sobotę miesiąca po Mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu, o godz. 20.30 nieszpory do Matki Bożej i Apel Jasnogórski.
 6. Za tydzień, w pierwszą niedzielę miesiąca, po sumie adoracja Najświętszego Sakramentu, modlitwy za wstawiennictwem Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki i procesja eucharystyczna wokół kościoła. Zapraszamy asystę procesyjną w pełnym składzie.
 7. Ponawiamy apel sprzed tygodnia - kto zechciałby dołączyć do grupy już istniejących lektorów, kantorów i niosących dary bardzo prosimy zgłaszać się do końca sierpnia w zakrystii.
 8. W zakrystii jest wyłożona lista, na którą można się wpisywać wybierając konkretną godzinę adoracji Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie w każdy czwartek miesiąca. Nie rozpoczniemy tego dzieła, dopóki nie będzie kompletnej listy na każdą godzinę przynajmniej dwóch osób. Dlatego bardzo prosimy o podejmowanie szybkiej w miarę decyzji.
 9. W przyszłą środę, 30 sierpnia br. na godz. 18.45 zapraszam do plebanii katechetów na spotkanie.
 10. Bardzo się cieszę, a zarazem serdecznie dziękuję grupie modlitewnej Matki Bożej Nieustającej Pomocy, która podjęła piękną i jakże potrzebną inicjatywę, by odprawiać w każdym miesiącu Mszę św. za dusze w czyśćcu cierpiące. Według nauki Kościoła tylko my żywi możemy im pomóc w osiągnięciu upragnionego nieba.
 11. W piątek 1 września o godz. 19.00 w kościele parafialnym Świętej Rodziny ponownie będziemy mogli uczestniczyć w koncercie zespołu „Mała Armia Janosika”.
 12. Przed wakacjami ogłaszaliśmy, że do naszej parafii Ks. Biskup Szymon skierował Ks. Bogdana Kołodziejskiego. Od minionej środy Ks. Bogdan jest z nami i zamieszkał w pomieszczeniach wikariatu. Ks. Bogdan przyjął święcenia kapłańskie w 2019 r. Przyszedł do nas z parafii Modlin-Twierdza, gdzie był wikariuszem. Ks. Bogdan nie ma nominacji wikariusza naszej parafii. Ks. Biskup zlecił mu nauczanie religii w mławskich szkołach katolickich oraz działalność ewangelizacyjną w Internecie. W naszej parafii Ks. Bogdan będzie miał jeden dzień dyżuru w ciągu tygodnia, konkretnie w czwartek, oraz w jedną niedzielę w miesiącu. Od poniedziałku do piątku będzie sprawował rano Mszę św. W imieniu własnym, Księży Wikariuszy oraz Parafian witam bardzo serdecznie Ks. Bogdana i życzę dobrego, twórczego i owocnego przeżywania czasu w naszej wspólnocie parafialnej i w Mławie. Szczęść Boże.
 13. Wczoraj odbył się pogrzeb śp. Marianny Samoraj. Polećmy ją Miłosierdziu Bożemu we wspólnej modlitwie: Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie ...

 

 

Msze Św. z Watykanu - przeżyj to jeszcze raz...

Transmisja Mszy św. Męki Pańskiej z Bazyliki św. Piotra w Watykanie
Transmisja Mszy św. Męki Pańskiej z Bazyliki św. Piotra w Watykanie
Liturgia Wigilii Paschalnej z Bazyliki Świętego Piotra w Watykanie
Liturgia Wigilii Paschalnej z Bazyliki Świętego Piotra w Watykanie
Msza święta z Watykanu w Niedzielę Słowa Bożego
Msza święta z Watykanu w Niedzielę Słowa Bożego

Z innej strony...

 • RapBrothers - T. M. B. J. vol.1
  RapBrothers - T. M. B. J. vol.1
 • RapBrothers - Życie Jest Cudem feat. Karolina & Tomasz Karwańscy
  RapBrothers - Życie Jest Cudem feat. Karolina & Tomasz Karwańscy
 • RapBrothers - Jesteś u Pani (prod. soSpecial)
  RapBrothers - Jesteś u Pani (prod. soSpecial)
 • ks. Jakub Bartczak - Świadectwo prod. Fame Beats, cuty DJ Nambear
  ks. Jakub Bartczak - Świadectwo prod. Fame Beats, cuty DJ Nambear

Gdzie się znajdujemy

 
 

Bądź na bieżąco, zapisz się

Imię:
Email:

Back to top

Strona używa plików cookies. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na ich użycie, prosimy opuścić stronę.