Odwiedza nas 38 gości oraz 0 użytkowników.

dscf0451.jpg
20201223_134023.jpg
50330318_406488093256798_4244146863541846016_o.jpg
2020-12-30.png
2— kopia

Cytaty dnia:

"NIECH WASZA MOWA BĘDZIE, TAK - TAK, NIE - NIE"

 

 

 1. Dzisiaj około godz. 8.00 będziemy gościć 60 pielgrzymów na rowerach z parafii Grudusk, udających się na uroczystości odpustowe ku czci Matki Bożej w Żurominie. Po odpoczynku ruszą w dalszą drogę. Bardzo serdecznie dziękuję kilku Parafiankom, które upiekły ciasto dla pielgrzymów.
 2. Drużyny harcerskie działające w naszej parafii zapraszają rodziców i dzieci od klasy 5 wzwyż na piknik harcerski, który rozpocznie się dziś po Mszy św. o godz. 10.30 i potrwa do godziny 15.00. Spotkanie odbędzie się na terenie parafialnym obok harcówki. Celem pikniku jest przybliżenie ruchu harcerskiego dzieciom i młodzieży.
 3. Przypominamy, że kandydaci do sakramentu bierzmowania już mogą odbierać deklaracje w zakrystii i kancelarii parafialnej. Kandydatami do przyjęcia tego sakramentu jest młodzież ze szkół średnich.
 4. W środę na godz. 20.15 zapraszamy do naszego kościoła na kolejne nabożeństwo ku czci Matki Bożej Fatimskiej.
 5. W czwartek święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Porządek Mszy św. w naszym kościele jak w dni powszednie. 
 6. W piątek liturgiczne wspomnienie Matki Bożej Bolesnej.
 7. Od minionego czwartku rozpoczęliśmy całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu. Bardzo dziękujemy szczególnie tym, którzy zobowiązali się pisemnie do adoracji, ale także wszystkim innym, którzy będą przychodzić i wspierać adorujących. Daj Boże, aby było nas jak najwięcej. Na adorację, choćby krótką, zapraszamy także idących czy wracających z pracy, z zakupów, ze szkoły czy też spacerujących przy kościele.
 8. Członkowie Stowarzyszenia Pontyfikat Papieża Jana Pawła II w Mławie zapraszają na modlitwę różańcową w najbliższą sobotę 16 września na godz. 17.00 do naszego kościoła, a dokładnie do kaplicy. Tradycyjnie będziemy się modlić szczególnie w intencji kapłanów, pokoju na świecie i na Ukrainie.
 9. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 10.30 będzie poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych uczniom klas „O” i pierwszych. Serdecznie zapraszamy.
 10. Grupa modlitewna Matki Bożej Nieustającej Pomocy zaprasza w czwartek na wspólną adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00, na Mszę św. w intencji chorych o godz. 17.30, a po niej na spotkanie formacyjne w salce parafialnej.
 11. We wtorek 12 września o godz. 17.00 Siostry Misjonarki zapraszają Rodzinę Misyjną i wszystkich chętnych na spotkania modlitewne w domu sióstr przy ul. Sienkiewicza 34. Spotkania będą odbywały się w każdy drugi i czwarty wtorek miesiąca.
 12. Od 1 lipca do wczoraj na potrzeby parafii i kościoła naszego złożono następujące ofiary: na konto wpłynęły następujące: 1x500 zł, 1x300 zł, 4x100 zł, 2x30 zł, 6x20 zł, 2x15 zł; w kopertach natomiast złożono: 1x50 zł, 2x100 zł, 1x1500 zł. Składamy serdeczne Bóg zapłać ofiarodawcom.
 13. W ostatnim czasie w piwnicach domu parafialnego wyleliśmy betonową podłogę na powierzchni 170 m kw. W ostatnich latach byliśmy skoncentrowani przede wszystkim przy pracach w naszym kościele, teraz musimy się też zająć także domem parafialnym, bo jest w nim wiele do zrobienia. Są takie pomieszczenia w których od ok. 20 lat nic nie było robione. Remont jest bardzo konieczny, i zaleceniem po ostatniej wizytacji kanonicznej Księdza Biskupa.
 14. W ubiegłym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Anieli Woźniak, śp. Stanisława Mieszanka, śp.Ireny Nikiel. We wspólnej modlitwie zawierzmy ich Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

 

Msze Św. z Watykanu - przeżyj to jeszcze raz...

Transmisja Mszy św. Męki Pańskiej z Bazyliki św. Piotra w Watykanie
Transmisja Mszy św. Męki Pańskiej z Bazyliki św. Piotra w Watykanie
Liturgia Wigilii Paschalnej z Bazyliki Świętego Piotra w Watykanie
Liturgia Wigilii Paschalnej z Bazyliki Świętego Piotra w Watykanie
Msza święta z Watykanu w Niedzielę Słowa Bożego
Msza święta z Watykanu w Niedzielę Słowa Bożego

Z innej strony...

 • RapBrothers - T. M. B. J. vol.1
  RapBrothers - T. M. B. J. vol.1
 • RapBrothers - Życie Jest Cudem feat. Karolina & Tomasz Karwańscy
  RapBrothers - Życie Jest Cudem feat. Karolina & Tomasz Karwańscy
 • RapBrothers - Jesteś u Pani (prod. soSpecial)
  RapBrothers - Jesteś u Pani (prod. soSpecial)
 • ks. Jakub Bartczak - Świadectwo prod. Fame Beats, cuty DJ Nambear
  ks. Jakub Bartczak - Świadectwo prod. Fame Beats, cuty DJ Nambear

Gdzie się znajdujemy

 
 

Bądź na bieżąco, zapisz się

Imię:
Email:

Back to top

Strona używa plików cookies. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na ich użycie, prosimy opuścić stronę.