Odwiedza nas 62 gości oraz 0 użytkowników.

dscf0451.jpg
20201223_134023.jpg
50330318_406488093256798_4244146863541846016_o.jpg
2020-12-30.png
2— kopia

Cytaty dnia:

"NIECH WASZA MOWA BĘDZIE, TAK - TAK, NIE - NIE"

 

 

 1. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim za udział w Liturgii Triduum Paschalnego, za pomoc w jej przygotowaniu oraz za czynne włączenie się w nią.
 • Dziękuję bardzo Siostrze Romanie za dekorację Ołtarza Wystawienia w kaplicy, dekorację ołtarza i Grobu Pańskiego oraz tym wszystkim, którzy ją w tym ofiarnie wspierali: szczególnie Panom: Edmundowi Zmysłowskiemu oraz Rycerzom Jana Pawła II: Tomaszowi Adamskiemu, Waldemarowi Chmielewskiemu, Marcinowi Cywińskiemu i Sławomirowi Podowskiemu.
 • Księdzu Marcinowi bardzo dziękuję za przygotowanie i czuwanie nad całością pięknej w swej wymowie i treści, ale jakże wymagającej w realizacji liturgii Triduum Paschalnego.
 • Dziękuję wszystkim śpiewającym: Panu Organiście, chórowi parafialnemu, i kantorom; dziękuję Ks. Piotrowi za odśpiewany dzisiaj Exsultet; dziękuję bardzo lektorom oraz szafarzowi nadzwyczajnemu Eucharystii Wiktorowi Sobieckiemu za pomoc w udzielaniu Komunii św.
 • Za wzorową posługę przy ołtarzu naszej liturgicznej służbie ołtarza i za adorację przy Grobie Pańskim;
 • Bardzo dziękuję Rycerzom Jana Pawła II, którzy codziennie uczestniczyli czynnie włączając się w liturgię Triduum Paschalnego także za trzymanie straży przy Grobie Pańskim
 • Dziękuję harcerkom i harcerzom za udział w liturgii Triduum Paschalnego;
 • Zespołowi „Quo vadis” bardzo dziękuję za wieczorne wielkopiątkowe czuwanie;
 • Dziękuję asyście procesyjnej i dziewczynkom, które będą sypały kwiatami w procesji;
 • Dziękuję wreszcie wszystkim grupom modlitewnym działającym przy naszej parafii oraz wszystkim pozostałym parafianom za adorację Pana Jezusa w Wielki Czwartek, Wielki Piątek i Wielką Sobotę;
 1. Bardzo serdeczne podziękowanie kieruję do władz miasta i powiatu, różnych instytucji, zakładów pracy, którzy przesłali naszej wspólnocie parafialnej oraz nam kapłanom życzenia świąteczne. Życzenia świąteczne skierował do nas także Biskup Płocki.
 2. Po Mszy św. można z naczynia pod chórem zabrać do domów poświęconą podczas tej liturgii wodę.
 3. W naszym kościele nie będzie procesji rezurekcyjnej i Mszy św. rano o godz. 6.00. Pierwsza Msza św. w Wielkanoc będzie o godz. 9.00, a następne o godz. 10.30, 12.00 i 18.00. W Poniedziałek Wielkanocny porządek Mszy św. niedzielny.
 4. Jutrzejsza taca zgodnie z zarządzeniem Biskupa Płockiego jest przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne i cele edukacyjne młodzieży
 5. W czwartek całodzienna adoracja Pana Jezusa będzie w kaplicy.
 6. W następną niedzielę - Niedzielę Miłosierdzia, na godz. 15.00 zapraszamy do naszego kościoła na wspólną modlitwę Koronką do Bożego Miłosierdzia, aby dziękować Panu Jezusowi za dar Jego Miłosiernej Miłości.
 7. Dzieci wraz z rodzicami przygotowującymi się do Uroczystości Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych zapraszamy za tydzień (07.04) na Mszę św. o godz.10.30 a po niej na spotkanie formacyjne.
 8. Za chwilę rozpoczniemy procesję rezurekcyjną. W imieniu własnym, Księży Wikariuszy Marcina i Piotra oraz Ks. Bogdana naszym Drogim Parafianom i Gościom składamy najszczersze życzenia świąteczne. Rezurekcyjne dzwony obwieszczczają nam jak co roku prawdę o cudzie zmartwychwstania Jezusa Chrystusa; o Jego zwycięstwie nad szatanem, dobra nad złem, życia nad śmiercią, miłości nad nienawiścią, prawdy nad kłamstwem. Wszystkim życzymy takich właśnie zwycięstw każdego dnia. Niech prawda o życiu wiecznym pomaga nam z wiarą przeżywać trudne i bolesne rozstania z najbliższymi. Niech te święta będą przeżywane w zdrowiu, zgodzie i miłości podczas radosnych i serdecznych spotkań rodzinnych. Szczęść Boże wszystkim na wielkanocne świętowanie!
 9. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Stanisławy Majewskiej, śp. Zdzisława Hausmana, śp. Adama Kuca. Pomódlmy się o łaskę szczęśliwej wieczności dla nich: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie …

Msze Św. z Watykanu - przeżyj to jeszcze raz...

Transmisja Mszy św. Męki Pańskiej z Bazyliki św. Piotra w Watykanie
Transmisja Mszy św. Męki Pańskiej z Bazyliki św. Piotra w Watykanie
Liturgia Wigilii Paschalnej z Bazyliki Świętego Piotra w Watykanie
Liturgia Wigilii Paschalnej z Bazyliki Świętego Piotra w Watykanie
Msza święta z Watykanu w Niedzielę Słowa Bożego
Msza święta z Watykanu w Niedzielę Słowa Bożego

Z innej strony...

 • RapBrothers - T. M. B. J. vol.1
  RapBrothers - T. M. B. J. vol.1
 • RapBrothers - Życie Jest Cudem feat. Karolina & Tomasz Karwańscy
  RapBrothers - Życie Jest Cudem feat. Karolina & Tomasz Karwańscy
 • RapBrothers - Jesteś u Pani (prod. soSpecial)
  RapBrothers - Jesteś u Pani (prod. soSpecial)
 • ks. Jakub Bartczak - Świadectwo prod. Fame Beats, cuty DJ Nambear
  ks. Jakub Bartczak - Świadectwo prod. Fame Beats, cuty DJ Nambear

Gdzie się znajdujemy

 
 

Bądź na bieżąco, zapisz się

Imię:
Email:

Back to top

Strona używa plików cookies. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na ich użycie, prosimy opuścić stronę.