Odwiedza nas 82 gości oraz 0 użytkowników.

Cytaty dnia:

"NIECH WASZA MOWA BĘDZIE, TAK - TAK, NIE - NIE"

 1. Dzisiaj obchodzimy XX Dzień Papieski pod hasłem TOTUS TUUS. Zgodnie z zapowiedzią sprzed tygodnia ofiarami do puszek wspieramy dziś dzieło Fundacji Nowego Tysiąclecia przyznającej od lat stypendia zdolnej ale biednej młodzieży.
 2. We wtorek 13 października na godz. 20.15 zapraszamy do naszego kościoła na ostatnie w tym roku nabożeństwo ku czci Matki Bożej Fatimskiej.
 3. Stowarzyszenie „Pontyfikat Papieża Jana Pawła II w Mławie”, Burmistrz Miasta Mława, Proboszczowie parafii mławskich oraz Towarzystwo Miłośników Tekli Bądarzewskiej zapraszają na obchody Dnia Papieskiego, które rozpoczną się się w najbliższy piątek Mszą św. o godz. 18.00 w kościele Trójcy Świętej w Mławie. Program obchodów jest wywieszony w gablocie ogłoszeń.
 4. Trwają jeszcze zapisy na pierwszy rok Szkoły Biblijnej. Spotkania uczestników szkoły odbywają się raz w miesiącu. W czasie jej trwania słuchacze zapoznają się z autorstwem, historią powstania i zasadami interpretacji Pisma Świętego. Szkoła jest bezpłatna. Zachęcamy do pogłębienia swojej wiedzy na temat Biblii.
 5. W przyszłym roku uroczystość Pierwszej Komunii Świętej w naszej parafii odbędzie się 8 maja (sobota) w dwóch grupach, o godzinie 9.00 i 12.00. Natomiast Uroczystość Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych odbędzie się tydzień później - 15 maja (sobota) także w dwóch grupach o godz. 9.00 i 12.00. Już od dzisiaj w zakrystii i od katechetów można będzie odbierać deklaracje zgłoszeniowe. Prosimy rodziców o zapoznanie się z nimi, o ich poprawne wypełnienie i zwrot do 25 października w zakrystii, kancelarii parafialnej bądź u katechetów. Spotkanie organizacyjne dla dzieci i rodziców odbędzie się odpowiednio 8 listopada (Pierwsza Komunia) i 15 listopada (Odnowienie Przyrzeczeń Chrzcielnych) po Mszy Świętej o godz. 10.30.
 6. W poprzednim roku zbieraliśmy zapisy na wyjazd na beatyfikację Sługi Bożego Prymasa Tysiąclecia Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Uroczystość została przesunięta prawdopodobnie na maj roku 2021. Prosimy o zgłaszanie się do zakrystii osób, które zapisały się na wyjazd w celu deklaracji dalszej chęci wyjazdu na beatyfikację lub odebrania zwrotu wpłaconej kwoty.
 7. Do dzisiejszego tygodnika Gość Niedzielny jest dodatek w postaci filmu pt. Mary Land (Ziemia Maryi).

Msze Św. z Watykanu - przeżyj to jeszcze raz...

Transmisja Mszy św. Męki Pańskiej z Bazyliki św. Piotra w Watykanie
Transmisja Mszy św. Męki Pańskiej z Bazyliki św. Piotra w Watykanie
Liturgia Wigilii Paschalnej z Bazyliki Świętego Piotra w Watykanie
Liturgia Wigilii Paschalnej z Bazyliki Świętego Piotra w Watykanie
Msza święta z Watykanu w Niedzielę Słowa Bożego
Msza święta z Watykanu w Niedzielę Słowa Bożego

Z innej strony...

 • RapBrothers - T. M. B. J. vol.1
  RapBrothers - T. M. B. J. vol.1
 • RapBrothers - Życie Jest Cudem feat. Karolina & Tomasz Karwańscy
  RapBrothers - Życie Jest Cudem feat. Karolina & Tomasz Karwańscy
 • RapBrothers - Jesteś u Pani (prod. soSpecial)
  RapBrothers - Jesteś u Pani (prod. soSpecial)
 • ks. Jakub Bartczak - Świadectwo prod. Fame Beats, cuty DJ Nambear
  ks. Jakub Bartczak - Świadectwo prod. Fame Beats, cuty DJ Nambear

Gdzie się znajdujemy

 
 

Bądź na bieżąco, zapisz się

Imię:
Email:

Back to top

Strona używa plików cookies. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na ich użycie, prosimy opuścić stronę.