Odwiedza nas 157 gości oraz 0 użytkowników.

dscf0451.jpg
20201223_134023.jpg
50330318_406488093256798_4244146863541846016_o.jpg
2020-12-30.png
2— kopia

Cytaty dnia:

"NIECH WASZA MOWA BĘDZIE, TAK - TAK, NIE - NIE"

 

 

 1. Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 12.00 będziemy przeżywać doniosłą uroczystość parafialną, w którą wpisuje się: 35 lecie powstania naszej parafii, 22 rocznica konsekracji naszego kościoła oraz poświęcenie 65 witraży. Uroczystościom będzie przewodniczył emerytowany Biskup Płocki – Piotr Libera. Bardzo serdecznie zapraszamy na tę uroczystość jak najwięcej Parafian. Swoją liczną obecnością dajmy wyraz głębokiego przywiązania do naszej parafii i zarazem odpowiedzialności za dobro naszego kościoła parafialnego. Te uroczystości pragniemy jak najgodniej i wspólnie z Księdzem Biskupem przeżywać, wypraszać u Pana Boga i Jego Matki,naszej Patronki jak najwięcej Bożego błogosławieństwa oraz łask na dalsze nasze życie w rodzinie parafialnej i w naszych rodzinach.
 2. Na dzisiejszą uroczystość, jak zapowiadaliśmy wcześniej, wydaliśmy drukiem album w którym głównym tematem są nade wszystko witraże, ale nie tylko. Znajdziemy tam słowo proboszcza skierowane do parafian, darczyńców i przyjaciół; jest dekret powołujący parafię; jest także zamieszczony akt poświęcenia naszego kościoła. A cały album, estetycznie wydany w twardej okładce i na papierze kredowym, może też służyć jako pewna forma modlitewnika. Dlatego warto go mieć w rodzinnym domu jako pamiątkę o naszym kościele, bardzo zachęcam do jego nabycia. Album może być także pięknym prezentem na różne okoliczności. Album kosztuje 40 zł.
 3. Grupa modlitewna Matki Bożej Nieustającej Pomocy zaprasza w czwartek na wspólną adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 17:00 i Mszę św. w intencji chorych o godzinie 17:30, a po niej na spotkanie formacyjne w salce parafialnej.
 4. Dzieci i rodziców przygotowujących się do Uroczystości Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego zapraszamy za tydzień w niedzielę na Mszę świętą o godzinie 10:30 i spotkanie formacyjne.
 5. Począwszy od dzisiejszej niedzieli modlimy się za naszych zmarłych już według tegorocznych Wypominek.
 6. W przyszły piątek będziemy obchodzić 104 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Z okazji tego święta narodowego Biskup Płocki udzielił dyspensy od spożywania pokarmów mięsnych w tym dniu. /Dekret Biskupa Płockiego – dyspensa na 11 listopada br./
 7. Także w tym dniu Ks. Marcin będzie świętował Dzień Imienin. Już dzisiaj zachęcam wszystkich do modlitwy w intencji naszego Solenizanta, aby Dobry Bóg, Maryja Matka kapłanów i św. Marcin – Patron, otaczali Go swoją opieką na drodze kapłańskiej służby.

Msze Św. z Watykanu - przeżyj to jeszcze raz...

Transmisja Mszy św. Męki Pańskiej z Bazyliki św. Piotra w Watykanie
Transmisja Mszy św. Męki Pańskiej z Bazyliki św. Piotra w Watykanie
Liturgia Wigilii Paschalnej z Bazyliki Świętego Piotra w Watykanie
Liturgia Wigilii Paschalnej z Bazyliki Świętego Piotra w Watykanie
Msza święta z Watykanu w Niedzielę Słowa Bożego
Msza święta z Watykanu w Niedzielę Słowa Bożego

Z innej strony...

 • RapBrothers - T. M. B. J. vol.1
  RapBrothers - T. M. B. J. vol.1
 • RapBrothers - Życie Jest Cudem feat. Karolina & Tomasz Karwańscy
  RapBrothers - Życie Jest Cudem feat. Karolina & Tomasz Karwańscy
 • RapBrothers - Jesteś u Pani (prod. soSpecial)
  RapBrothers - Jesteś u Pani (prod. soSpecial)
 • ks. Jakub Bartczak - Świadectwo prod. Fame Beats, cuty DJ Nambear
  ks. Jakub Bartczak - Świadectwo prod. Fame Beats, cuty DJ Nambear

Gdzie się znajdujemy

 
 

Bądź na bieżąco, zapisz się

Imię:
Email:

Back to top

Strona używa plików cookies. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na ich użycie, prosimy opuścić stronę.