Odwiedza nas 74 gości oraz 0 użytkowników.

Cytaty dnia:

"NIECH WASZA MOWA BĘDZIE, TAK - TAK, NIE - NIE"

 1. Dziś w liturgii Kościoła obchodzimy Uroczystość Poświęcenia Kościoła Własnego. Nasz kościół parafialny przez akt konsekracji, czyli poświęcenia został oddany do sprawowania w nim kultu Bożego dokładnie 8 października 2000 r., którego to aktu dokonał ówczesny Biskup Płocki Stanisław Wielgus. Dziękujmy Panu Bogu za tę Jego łaskę i dar i za ludzi, dzięki którym ten kościół został pobudowany. A dla nas dziś jest ciągle aktualne wyzwanie, abyśmy się o niego troszczyli, upiększali, a nade wszystko napełniali swoją obecnością i zanoszonymi tu do Boga modlitwami.

 1. Dzisiaj rozpoczynamy w całym Kościele tydzień misyjny, który będzie dla nas okazją do modlitwy w intencji dzieł misyjnych, misjonarek i misjonarzy, a szczególnie z naszej diecezji. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę będą przeznaczone na misje św. i misjonarzy.
 2. Stowarzyszenie „Pontyfikat Papieża Jana Pawła II w Mławie” oraz Proboszczowie Mławskich Parafii zapraszają na uroczystość poświęcenia pomnika Dziecka Utraconego i pochówku dzieci nienarodzonych, która rozpocznie się w najbliższy czwartek o godz. 11.45 Mszą św. celebrowaną przez Biskupa Płockiego Piotra Liberę w kościele parafialnym św. Jana Kantego.
 3. W przyszłą niedzielę 25 października kończy się czas składania deklaracji o przyjęciu dzieci klas trzecich i czwartych do grona kandydatów do Uroczystości Pierwszej Komunii Świętej i Uroczystości Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych. Prosimy o zwrot deklaracji w zakrystii, kancelarii parafialnej bądź u katechetów. Przypominamy, że spotkanie organizacyjne dla dzieci i rodziców odbędzie się odpowiednio 8 listopada (Pierwsza Komunia) i 15 listopada (Odnowienie Przyrzeczeń Chrzcielnych) po Mszy Świętej o godz. 10.30.

 1. Dzisiaj obchodzimy XX Dzień Papieski pod hasłem TOTUS TUUS. Zgodnie z zapowiedzią sprzed tygodnia ofiarami do puszek wspieramy dziś dzieło Fundacji Nowego Tysiąclecia przyznającej od lat stypendia zdolnej ale biednej młodzieży.
 2. We wtorek 13 października na godz. 20.15 zapraszamy do naszego kościoła na ostatnie w tym roku nabożeństwo ku czci Matki Bożej Fatimskiej.
 3. Stowarzyszenie „Pontyfikat Papieża Jana Pawła II w Mławie”, Burmistrz Miasta Mława, Proboszczowie parafii mławskich oraz Towarzystwo Miłośników Tekli Bądarzewskiej zapraszają na obchody Dnia Papieskiego, które rozpoczną się się w najbliższy piątek Mszą św. o godz. 18.00 w kościele Trójcy Świętej w Mławie. Program obchodów jest wywieszony w gablocie ogłoszeń.

 1. Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 12.00 będziemy przeżywali w naszej parafii Uroczystość Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych. Od jutra do piątku włącznie zapraszamy dzieci na tzw. Biały Tydzień do uczestnictwa we Mszy św. o godz. 18.00.
 2. Z racji na uroczystość komunijną dzisiaj nie będzie adoracji i procesji eucharystycznej.
 3. Jutro wspomnienie liturgiczne św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy.

Msze Św. z Watykanu - przeżyj to jeszcze raz...

Transmisja Mszy św. Męki Pańskiej z Bazyliki św. Piotra w Watykanie
Transmisja Mszy św. Męki Pańskiej z Bazyliki św. Piotra w Watykanie
Liturgia Wigilii Paschalnej z Bazyliki Świętego Piotra w Watykanie
Liturgia Wigilii Paschalnej z Bazyliki Świętego Piotra w Watykanie
Msza święta z Watykanu w Niedzielę Słowa Bożego
Msza święta z Watykanu w Niedzielę Słowa Bożego

Z innej strony...

 • RapBrothers - T. M. B. J. vol.1
  RapBrothers - T. M. B. J. vol.1
 • RapBrothers - Życie Jest Cudem feat. Karolina & Tomasz Karwańscy
  RapBrothers - Życie Jest Cudem feat. Karolina & Tomasz Karwańscy
 • RapBrothers - Jesteś u Pani (prod. soSpecial)
  RapBrothers - Jesteś u Pani (prod. soSpecial)
 • ks. Jakub Bartczak - Świadectwo prod. Fame Beats, cuty DJ Nambear
  ks. Jakub Bartczak - Świadectwo prod. Fame Beats, cuty DJ Nambear

Gdzie się znajdujemy

 
 

Bądź na bieżąco, zapisz się

Imię:
Email:

Back to top

Strona używa plików cookies. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na ich użycie, prosimy opuścić stronę.