Odwiedza nas 75 gości oraz 0 użytkowników.

dscf0451.jpg
20201223_134023.jpg
50330318_406488093256798_4244146863541846016_o.jpg
2020-12-30.png
2— kopia

Cytaty dnia:

"NIECH WASZA MOWA BĘDZIE, TAK - TAK, NIE - NIE"

 

 

 1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po sumie adoracja Najświętszego Sakramentu, modlitwy za wstawiennictwem bł. Ks. Jerzego Popiełuszki i następnie procesja eucharystyczna wokół kościoła. Zapraszamy asystę procesyjną w pełnym składzie.
 2. Jutro Uroczystość św. Stanisława BM, głównego patrona Polski i naszej płockiej diecezji.
 3. Wspólnota Modlitewna Matki Bożej Nieustającej Pomocy zaprasza w czwartek na Mszę św. w intencji chorych o godz. 17.30 i na spotkanie formacyjne w salce.
 4. W najbliższą sobotę 13 maja przeżywać będziemy Uroczystość Odnowienia Przyrzeczeń chrzcielnych uczniów klas IV o godz. 10.00 - grupa pierwsza i o godz. 12.00 - grupa druga. Próby przed tą Uroczystością odbędą się we wtorek i czwartek dla grupy pierwszej o godz. 16.00, zaś dla grupy drugiej o godz. 19.00. Spowiedź dla dzieci i rodziców przed tą Uroczystością będzie w piątek: dla grupy pierwszej od godz. 16:30, dla grupy drugiej od godz. 19.00. Z tej też racji w piątek i sobotę kancelaria parafialna będzie nieczynna.
 5. We wtorek 23 maja Ks. Biskup Mirosław Milewski będzie wizytował naszą parafię począwszy od godzin porannych. W ramach wizytacji m.in. odwiedzi chorego, będzie spotkanie w szkołach katolickich, odbędzie rozmowy z duszpasterzami, odwiedzi dom Sióstr Zakonnych. O godz. 16.15 spotka się z przedstawicielami grup modlitewnych działających w naszej parafii i wysłucha sprawozdań z ich działalności, a o godz. 17.30 podczas Mszy św. ingresowej udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży. W sposób szczególny zapraszamy członków grup modlitewnych na godz. 16.15 oraz do licznego udziału we Mszy św. o godz. 17.30. Nie obawiajmy się, że z racji bierzmowania będzie nas zbyt dużo i ciasno. Bardzo nieliczna jest w tym roku grupa młodzieży, która otrzyma sakrament bierzmowania.
 6. Kandydatów do przyjęcia sakramentu Bierzmowania zapraszamy na spotkanie w najbliższy wtorek - 9 maja na godz. 19.00. Obecność obowiązkowa.
 7. W sobotę 13 maja na godz. 20.15 zapraszamy na pierwsze w tym roku nabożeństwo ku czci Matki Bożej Fatimskiej. Przynośmy na nie ze sobą jak najwięcej lampionów, bo ze swej natury to nabożeństwo nazywane jest nabożeństwem światła.
 8. Nasi harcerze w przyszłą niedzielę po każdej Mszy organizują kiermasz ciast, z którego dochód pragną przeznaczyć na organizację wakacyjnego obozu letniego.
 9. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Janiny Kiersztejny. We wspólnej modlitwie polećmy ją Miłosierdziu Bożemu: Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie ...

Msze Św. z Watykanu - przeżyj to jeszcze raz...

Transmisja Mszy św. Męki Pańskiej z Bazyliki św. Piotra w Watykanie
Transmisja Mszy św. Męki Pańskiej z Bazyliki św. Piotra w Watykanie
Liturgia Wigilii Paschalnej z Bazyliki Świętego Piotra w Watykanie
Liturgia Wigilii Paschalnej z Bazyliki Świętego Piotra w Watykanie
Msza święta z Watykanu w Niedzielę Słowa Bożego
Msza święta z Watykanu w Niedzielę Słowa Bożego

Z innej strony...

 • RapBrothers - T. M. B. J. vol.1
  RapBrothers - T. M. B. J. vol.1
 • RapBrothers - Życie Jest Cudem feat. Karolina & Tomasz Karwańscy
  RapBrothers - Życie Jest Cudem feat. Karolina & Tomasz Karwańscy
 • RapBrothers - Jesteś u Pani (prod. soSpecial)
  RapBrothers - Jesteś u Pani (prod. soSpecial)
 • ks. Jakub Bartczak - Świadectwo prod. Fame Beats, cuty DJ Nambear
  ks. Jakub Bartczak - Świadectwo prod. Fame Beats, cuty DJ Nambear

Gdzie się znajdujemy

 
 

Bądź na bieżąco, zapisz się

Imię:
Email:

Back to top

Strona używa plików cookies. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na ich użycie, prosimy opuścić stronę.