Odwiedza nas 117 gości oraz 0 użytkowników.

dscf0451.jpg
20201223_134023.jpg
50330318_406488093256798_4244146863541846016_o.jpg
2020-12-30.png
2— kopia

Cytaty dnia:

"NIECH WASZA MOWA BĘDZIE, TAK - TAK, NIE - NIE"

 

 

 1. Dziś przeżywamy Uroczystość Najświętszej Trójcy i kończy się czas spowiedzi wielkanocnej.
 2. Po sumie adoracja Najświętszego Sakramentu, modlitwy za wstawiennictwem św. Jana Pawła II i procesja eucharystyczna wokół kościoła. Zapraszamy asystę procesyjną w pełnym składzie.
 3. W najbliższy czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Po Mszy św. o godz. 12.00 tradycyjnie wyruszymy z procesją eucharystyczną do czterech ołtarzy. Bardzo serdecznie prosimy o przygotowanie w stałych miejscach ołtarzy. Pierwszy przygotowują ministranci z Księdzem Marcinem wspierani przez Rycerzy Jana Pawła II; drugi – Państwo Rogowscy - właściciele firmy „TABAK”; trzeci – „Solidarność”; czwarty – harcerki i harcerze z Księdzem Piotrem wspierani także przez Rycerzy Jana Pawła II. Bardzo prosimy także o dekorację symbolami religijnymi nasze domy i okna na trasie procesji. Na procesję zapraszamy asystę procesyjną, dziewczynki do sypania kwiatów, tegoroczne dzieci komunijne w uroczystych strojach oraz Rycerzy Zakonu św. Jana Pawła II. Zapraszamy wszystkich do licznego i pobożnego udziału w procesji, byśmy w ten sposób dali świadectwo naszej wiary w eucharystyczną obecność Pana Jezusa i prosili Go o błogosławieństwo naszych domów, mieszkań, zakładów pracy, szkół i wszystkiego co stanowi nasze dobro.
 4. Spotkanie dla dziewczynek sypiących kwiatami w Boże Ciało odbędzie się w środę o godz. 16.30. Zbiórka przed kościołem. Prosimy też bardzo o przynoszenie kwiatów, które będą przydatne na procesję w Boże Ciało i podczas Oktawy.
 5. W Boże Ciało nie będzie Mszy św. o godz. 10.30. Od piątku po Bożym Ciele, do przyszłego czwartku będziemy obchodzić Oktawę Bożego Ciała, podczas której nabożeństwo czerwcowe będzie odprawiane dopiero po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00, a po niej procesja eucharystyczna wokół kościoła. Na dni Oktawy zapraszamy asystę procesyjną.
 6. Jeszcze jest kilka miejsc na autokarową pielgrzymkę do Czerwińska w sobotę 24 czerwca. Zapisy w zakrystii. Koszt wyjazdu 50 zł.
 7. W przyszłą sobotę 10 czerwca br. będziemy obchodzić pierwszą rocznicę powołania przy naszej parafii chorągwii Zakonu Rycerzy Jana Pawła II. Uroczystość rozpoczniemy Mszą św. o godz. 12.00, a po niej będzie piknik naszych Rycerzy z ich rodzinami oraz z zaproszonymi na obchody gośćmi.
 8. Można zamawiać Msze św. na 2024 r.
 9. Za dwa tygodnie, w niedzielę 18 czerwca o godz. 14.00 w Łomi będzie odprawiona Msza św. polowa z obrzędem poświęcenia pól.
 10. Dziś w całej Polsce jest obchodzony kolejny Dzień Dziękczynienia. Ofiarami do puszek wspieramy budowę Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie, która jest wotum wdzięczności Polaków za dar wolności Ojczyzny.
 11. Cieszymy się, że na kolejny rok pozostają z nami Księża Wikariusze Marcin i Piotr. Ksiądz Biskup skierował także nam do pomocy duszpasterskiej Ks. mgr. Bogdana Kołodziejskiego, kapłana wyświęconego cztery lata temu, który nie ma jednak nominacji na wikariusza. Będzie katechizował w szkołach katolickich w Mławie i prowadził działalność ewangelizacyjną w internecie, na co wyraził zgodę sam Ksiądz Biskup Szymon. Ks. Bogdan jest także duszpasterzem głuchoniemych w naszej diecezji.
 12. Na najbliższy piątek Biskup Płocki udzielił dyspensy od spożywania pokarmów mięsnych diecezjanom i innym przebywającym w tym dniu na terenie diecezji płockiej.
 13. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Ewy Doroty Gadomskiej. We wspólnej modlitwie polećmy ją Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie ...

 

Msze Św. z Watykanu - przeżyj to jeszcze raz...

Transmisja Mszy św. Męki Pańskiej z Bazyliki św. Piotra w Watykanie
Transmisja Mszy św. Męki Pańskiej z Bazyliki św. Piotra w Watykanie
Liturgia Wigilii Paschalnej z Bazyliki Świętego Piotra w Watykanie
Liturgia Wigilii Paschalnej z Bazyliki Świętego Piotra w Watykanie
Msza święta z Watykanu w Niedzielę Słowa Bożego
Msza święta z Watykanu w Niedzielę Słowa Bożego

Z innej strony...

 • RapBrothers - T. M. B. J. vol.1
  RapBrothers - T. M. B. J. vol.1
 • RapBrothers - Życie Jest Cudem feat. Karolina & Tomasz Karwańscy
  RapBrothers - Życie Jest Cudem feat. Karolina & Tomasz Karwańscy
 • RapBrothers - Jesteś u Pani (prod. soSpecial)
  RapBrothers - Jesteś u Pani (prod. soSpecial)
 • ks. Jakub Bartczak - Świadectwo prod. Fame Beats, cuty DJ Nambear
  ks. Jakub Bartczak - Świadectwo prod. Fame Beats, cuty DJ Nambear

Gdzie się znajdujemy

 
 

Bądź na bieżąco, zapisz się

Imię:
Email:

Back to top

Strona używa plików cookies. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na ich użycie, prosimy opuścić stronę.