Odwiedza nas 39 gości oraz 0 użytkowników.

dscf0451.jpg
20201223_134023.jpg
50330318_406488093256798_4244146863541846016_o.jpg
2020-12-30.png
2— kopia

Cytaty dnia:

"NIECH WASZA MOWA BĘDZIE, TAK - TAK, NIE - NIE"

 

 

 1. Dziś, w pierwszą niedzielę miesiąca, po sumie adoracja Najświętszego Sakramentu, modlitwy za wstawiennictwem Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki i procesja eucharystyczna wokół kościoła. Zapraszamy asystę procesyjną w pełnym składzie.
 2. Od dzisiejszej niedzieli Mszę św. o godz. 12.00 będziemy rozpoczynać obrzędem nazywanym Aspersją, czyli modlitwą z poświęceniem wiernych wodą święconą. Obrzęd ten zastępuje akt pokuty i jak dobrze pamiętamy był praktykowany w naszym kościele do początku pandemii. Został zawieszony z racji na obowiązujące wówczas przepisy sanitarne.
 3. Począwszy też od dzisiejszej niedzieli, w każdą następną pierwszą niedzielę miesiąca, podczas Mszy św. o godz. 12.00, która sprawowana jest w intencji Parafian, będziemy się modlić szczególnie za tych Parafian, którzy zarówno duchowo jak i materialnie wspierają naszą parafię i troszczą się o nasz parafialny kościół, oraz za wszystkich dobrodziejów naszej parafii. Będziemy też modlić się, aby ta świadomość o odpowiedzialności za parafię oraz za kościół parafialny, gdzie umacniamy swoją wiarę wciąż się powiększała.
 4. Jutro rozpoczynamy nowy rok szkolny 2023/2024. Na godz. 8.00 zapraszamy do naszego kościoła dzieci, młodzież oraz nauczycieli i wychowawców, aby dziękować Panu Bogu za miniony czas wakacji i prosić Dobrego Boga za wstawiennictwem naszej Patronki – Matki Bożej Królowej Polski oraz św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży, o potrzebne łaski i Jego Błogosławieństwo na nowy rok szkolny. Zachęcamy także dzieci i młodzież do korzystania z sakramentu pokuty i przyjęcia Komunii św.
 5. Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej w naszej parafii będzie 11 maja 2024 r. (sobota); Uroczystość Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych tydzień później – 18 maja 2024 r. (sobota). Deklaracje komunijne będzie można odbierać w zakrystii i kancelarii parafialnej od niedzieli 17 września.
 6. Natomiast kandydaci do sakramentu bierzmowania już mogą odbierać deklaracje w zakrystii i kancelarii parafialnej. Kandydatami do przyjęcia tego sakramentu jest młodzież ze szkół średnich. 
 7. Ministrantów zapraszamy na pierwszą powakacyjną zbiórkę w najbliższy piątek na godz. 18.45 do salki ministranckiej. Zapraszamy również nowych kandydatów chcących służyć przy ołtarzu w naszej świątyni.
 8. Zapraszamy chętne dzieci do śpiewania i grania w naszej scholce parafialnej. Próby będą odbywały się w każdy piątek o godz. 17.00. Zapraszamy również rodziców do grona grających i śpiewających w scholce.
 9. Także młodzieżowy zespół parafialny zaprasza w swoje szeregi osoby grające i śpiewające. Zgłoszenia przyjmuje ks. Marcin.
 10. Od 6 września rozpoczynamy Nowennę do Matki Bożej Bolesnej, która będzie odprawiana o godz. 17.00. 
 11. W sobotę 16 września organizujemy wyjazd na Diecezjalną Pielgrzymkę dzieci i młodzieży z Przasnysza do Rostkowa. Szczegóły i zapisy u katechetów.
 12. Począwszy od najbliższego czwartku rozpoczynamy całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu. Bardzo dziękujemy szczególnie tym, którzy zobowiązali się pisemnie do adoracji, ale także wszystkim innym, którzy będą przychodzić i wspierać adorujących. Daj Boże, aby było nas jak najwięcej. Na adorację, choćby krótką, zapraszamy także idących czy wracających z pracy, z zakupów, ze szkoły czy też spacerujących przy kościele.
 13. W sobotę 9 września br. o godz. 6.00, z kościoła parafialnego parafii Świętej Rodziny wyrusza XIX Piesza Pielgrzymka z Mławy do Żuromina. Zapisy trwają do 7 września w parafii Świętej Rodziny.
 14. Rada Oddziału NSZZ „Solidarność” w Mławie zaprasza na 41 Pielgrzymkę Ludzi Pracy na Jasną Górę w dniach 16 i 17 września br. Szczegóły na jej temat na plakacie na tablicy ogłoszeń.
 15. W najbliższą środę o godz. 18.45 zapraszamy chórzystów na próbę.
 16. Drużyny harcerskie działające w naszej parafii zapraszają rodziców i dzieci od klasy 5 wzwyż na piknik harcerski w przyszłą niedzielę 10.09.br. po Mszy św. o godz. 10.30. Potrwa on do godziny 15.00. Spotkanie odbędzie się na terenie parafialnym obok harcówki. Celem pikniku jest przybliżenie ruchu harcerskiego dzieciom i młodzieży.
 17. W zakrystii jest wywieszony grafik posług na miesiąc wrzesień.

 

 

Msze Św. z Watykanu - przeżyj to jeszcze raz...

Transmisja Mszy św. Męki Pańskiej z Bazyliki św. Piotra w Watykanie
Transmisja Mszy św. Męki Pańskiej z Bazyliki św. Piotra w Watykanie
Liturgia Wigilii Paschalnej z Bazyliki Świętego Piotra w Watykanie
Liturgia Wigilii Paschalnej z Bazyliki Świętego Piotra w Watykanie
Msza święta z Watykanu w Niedzielę Słowa Bożego
Msza święta z Watykanu w Niedzielę Słowa Bożego

Z innej strony...

 • RapBrothers - T. M. B. J. vol.1
  RapBrothers - T. M. B. J. vol.1
 • RapBrothers - Życie Jest Cudem feat. Karolina & Tomasz Karwańscy
  RapBrothers - Życie Jest Cudem feat. Karolina & Tomasz Karwańscy
 • RapBrothers - Jesteś u Pani (prod. soSpecial)
  RapBrothers - Jesteś u Pani (prod. soSpecial)
 • ks. Jakub Bartczak - Świadectwo prod. Fame Beats, cuty DJ Nambear
  ks. Jakub Bartczak - Świadectwo prod. Fame Beats, cuty DJ Nambear

Gdzie się znajdujemy

 
 

Bądź na bieżąco, zapisz się

Imię:
Email:

Back to top

Strona używa plików cookies. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na ich użycie, prosimy opuścić stronę.