Odwiedza nas 44 gości oraz 0 użytkowników.

dscf0451.jpg
20201223_134023.jpg
50330318_406488093256798_4244146863541846016_o.jpg
2020-12-30.png
2— kopia

Cytaty dnia:

"NIECH WASZA MOWA BĘDZIE, TAK - TAK, NIE - NIE"

 

 

 1. Dzisiaj Harcerki działające przy naszej parafii organizują po każdej Mszy św. kiermasz ciast. Dochód przeznaczony z ich sprzedaży pozwoli harcerkom wesprzeć materialnie organizację letniego obozu harcerskiego.
 2. Przypominamy, ze dzisiaj o godz. 14.00 Msza św. w Łomi połączona z corocznym poświęceniem pól
 3. Jutro wspomnienie w liturgii św. Brata Alberta Chmielowskiego.
 4. We wtorek Ks. Piotr będzie obchodził 13. rocznicę święceń kapłańskich. Z tej okazji życzymy Ks. Piotrowi wielu łask Bożych i opieki Matki Bożej - Matki kapłanów w dalszej pracy duszpasterskiej, a także zdrowia i wielu życzliwych i dobrych ludzi wokół siebie. Polecamy Ks. Piotra naszym modlitwom. We wtorek podczas Mszy św. o godz. 18.00 w naszym kościele Ks. Piotr wraz ze swoimi kolegami będą razem dziękować Panu Bogu za przeżyte lata w kapłaństwie.
 5. W piątek wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.
 6. W piątek zakończenie roku szkolnego 2023/2024. Dzieci, młodzież i nauczycieli zapraszamy na godz. 8.00 na Mszę św. dziękczynną za miniony rok szkolny oraz będziemy się modlić o szczęśliwe przeżycie zaczynających się wakacji.
 7. W najbliższą sobotę o godz. 13.00 podczas Mszy św. Rycerze Jana Pawła II będą obchodzić 2 rocznicę powstania chorągwii przy naszej parafii. Na Mszę św. zapraszamy także scholę parafialną, ministrantki i ministrantów oraz ich bliskich. Po Mszy św. będzie dla wszystkich uczestników spotkanie integracyjne.
 8. Wczoraj przed południem, przeżywszy prawie 82 lata, w tym 58 lat w kapłaństwie, zmarł Ks. Kanonik Stefan Czarnecki, wieloletni proboszcz, a ostatnio emeryt parafii Szreńsk. Pogrzeb Ks. Kanonika odbędzie się we wtorek o godz. 11.00 w Szreńsku i na tamtejszym cmentarzu parafialnym zostanie pochowany. Polećmy Jego i naszych zmarłych Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie ...

Msze Św. z Watykanu - przeżyj to jeszcze raz...

Transmisja Mszy św. Męki Pańskiej z Bazyliki św. Piotra w Watykanie
Transmisja Mszy św. Męki Pańskiej z Bazyliki św. Piotra w Watykanie
Liturgia Wigilii Paschalnej z Bazyliki Świętego Piotra w Watykanie
Liturgia Wigilii Paschalnej z Bazyliki Świętego Piotra w Watykanie
Msza święta z Watykanu w Niedzielę Słowa Bożego
Msza święta z Watykanu w Niedzielę Słowa Bożego

Z innej strony...

 • RapBrothers - T. M. B. J. vol.1
  RapBrothers - T. M. B. J. vol.1
 • RapBrothers - Życie Jest Cudem feat. Karolina & Tomasz Karwańscy
  RapBrothers - Życie Jest Cudem feat. Karolina & Tomasz Karwańscy
 • RapBrothers - Jesteś u Pani (prod. soSpecial)
  RapBrothers - Jesteś u Pani (prod. soSpecial)
 • ks. Jakub Bartczak - Świadectwo prod. Fame Beats, cuty DJ Nambear
  ks. Jakub Bartczak - Świadectwo prod. Fame Beats, cuty DJ Nambear

Gdzie się znajdujemy

 
 

Bądź na bieżąco, zapisz się

Imię:
Email:

Back to top

Strona używa plików cookies. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na ich użycie, prosimy opuścić stronę.