Odwiedza nas 129 gości oraz 0 użytkowników.

dscf0451.jpg
20201223_134023.jpg
50330318_406488093256798_4244146863541846016_o.jpg
2020-12-30.png
2— kopia

Cytaty dnia:

"NIECH WASZA MOWA BĘDZIE, TAK - TAK, NIE - NIE"

 

 1. W środę zaczynamy miesiąc maj, czas szczególnej czci Matki Bożej zwłaszcza poprzez nabożeństwa majowe odprawiane w kościołach, kaplicach i przy figurach przydrożnych. W naszym kościele nabożeństwo majowe od poniedziałku do piątku będzie odprawiane pomiędzy mszami wieczornymi; w soboty po Mszy św. wieczornej, a w niedziele o godz. 17.40.

 

 

 1. Dzisiejszą niedzielą nazywaną Niedzielą Dobrego Pasterza - rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Powołania Kapłańskie, Zakonne i Misyjne w Kościele.

 

 

 1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy 16. Ogólnopolski Tydzień Biblijny, którego hasło brzmi „Powołani do Wspólnoty – KOMUNII z Bogiem i bliźnimi w Kościele”. Jest to po raz kolejny dla nas okazja, aby jeszcze bardziej zaprzyjaźnić się z Pismem Świętym, który nazywany jest listem Pana Boga do człowieka. Zachęcamy do systematycznego czytania Słowa Bożego, a szczególnie w tym tygodniu.

 

 

 1. W Niedzielę Miłosierdzia którą dzisiaj przeżywamy rozpoczynamy także 80 Tydzień Miłosierdzia, w którym Kościół zachęca nas do szczególnej modlitwy i czynów miłosierdzia względem biednych i potrzebujących wsparcia duchowego i materialnego.
 2. Dzieci wraz z rodzicami przygotowującymi się do Uroczystości Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych zapraszamy dziś na Mszę św. o godz.10.30, a po niej na spotkanie formacyjne.
 3. W najbliższy piątek 12.04 br. zapraszamy na Mszę Świętą o godzinie 18.00 i spotkanie formacyjne rodziców, których dzieci w tym roku przyjmą I Komunię Świętą.
 4. Dziś w pierwszą niedzielę miesiąca, po Mszy św. o godz. 12.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, modlitwy za wstawiennictwem bł. Ks. Jerzego Popiełuszki i procesja eucharystyczna wokół kościoła. Zapraszamy asystę procesyjną w pełnym składzie.
 5. Natomiast z racji na Niedzielę Miłosierdzia, na godz. 15.00 zapraszamy dzisiaj do naszego kościoła na wspólną modlitwę Koronką do Bożego Miłosierdzia, aby dziękować Panu Jezusowi za dar Jego Miłosiernej Miłości.
 6. Jutro przeżywać będziemy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Na zakończenie Mszy św. o godz. 17.30 bardzo serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w adopcji dziecka poczętego zagrożonego aborcją. Deklaracje można odbierać już dziś w zakrystii, aby je wypełnić w domu i przynieść na jutrzejszą Mszę św. o godz. 17.30.
 7. Wspólnota modlitewna Matki Bożej Nieustającej Pomocy zaprasza w najbliższy czwartek o godz. 17.00 na adorację Najświętszego Sakramentu, Mszę św. w intencji chorych i cierpiących oraz na spotkanie formacyjne w salce.
 8. W przyszłą niedzielę Ks. Ryszard Kamiński będzie promował w naszym kościele swoją książkę pt. „Warto mieć ndzieję”.
 9. W ubiegłym tygodniu odbył się pogrzeb zmarłych: śp. Ireny Kwiatkowskiej, śp. Marii Nadratowskiej oraz małżonków śp. Grażyny i Zdzisława Płoskich. We wspólnej modlitwie polećmy ich Miłosiernemu Jezusowi: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie ...

Msze Św. z Watykanu - przeżyj to jeszcze raz...

Transmisja Mszy św. Męki Pańskiej z Bazyliki św. Piotra w Watykanie
Transmisja Mszy św. Męki Pańskiej z Bazyliki św. Piotra w Watykanie
Liturgia Wigilii Paschalnej z Bazyliki Świętego Piotra w Watykanie
Liturgia Wigilii Paschalnej z Bazyliki Świętego Piotra w Watykanie
Msza święta z Watykanu w Niedzielę Słowa Bożego
Msza święta z Watykanu w Niedzielę Słowa Bożego

Z innej strony...

 • RapBrothers - T. M. B. J. vol.1
  RapBrothers - T. M. B. J. vol.1
 • RapBrothers - Życie Jest Cudem feat. Karolina & Tomasz Karwańscy
  RapBrothers - Życie Jest Cudem feat. Karolina & Tomasz Karwańscy
 • RapBrothers - Jesteś u Pani (prod. soSpecial)
  RapBrothers - Jesteś u Pani (prod. soSpecial)
 • ks. Jakub Bartczak - Świadectwo prod. Fame Beats, cuty DJ Nambear
  ks. Jakub Bartczak - Świadectwo prod. Fame Beats, cuty DJ Nambear

Gdzie się znajdujemy

 
 

Bądź na bieżąco, zapisz się

Imię:
Email:

Back to top

Strona używa plików cookies. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na ich użycie, prosimy opuścić stronę.